MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Jana Pawła II

Konkursy w roku szkolnym 2015/16

 

Konkursy przedmiotowe organizowane  przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

Przedmiot/konkurs

Etap I

Etap II

Etap III
finałowy

Nauczyciele przygotowujący

Uwagi

matematyczny

4 uczniów kl. VI

   

Mieczysława Mielniczek

 

przyrodniczy

14 uczniów kl. VI

1 uczennica

1 uczennica -  finalistka Kinga Gałan kl. VIa

Barbara Żelasko

 

z języka angielskiego

13 uczniów kl. VI

1 uczeń

1 uczeń – finalista Jakub Gęborys kl. V

Joanna Gęborys,Tatyana Bakay, Oksana Nenczyn

 

polonistyczny

11 uczniów kl. VI

________

________

Anna Rojek,

 Stanisława Pogudz

 

historyczny

8 uczniów kl. VI

   

Bogumiła Łasocha

 

Konkurs Ortograficzny

9 uczniów kl. V- VI

2 uczennice

 

Anna Rojek

 

 

   Konkursy przedmiotowe

Konkurs

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki
i wyżej

Nauczyciel przygotowujący

Uwagi

Konkurs matematyczny Szpak

12 uczniów

________

2 uczniów

2 uczniów – Laureat Jakub Skiba kl. IV, Finalista Miłosz Nazarczuk kl. IV

Mieczysława Mielniczek

 

Konkurs z Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła 

7 uczniów

________

________

________

Gertruda Borowiec,
 ks. Tomasz Putkowski

 

Konkurs matematyczny MiMaK kl. III

24 uczniów

5 uczniów

1 uczeń

1 uczeń – finalistka Karolina Kość

Henryka Rebizant

 

Konkurs Ortografii „Mistrz ortografii 2016”

25 uczniów

6 uczniów

2 uczniów

_________

Henryka Rebizant

 

 

Konkursy recytatorskie

Konkurs

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki
i wyżej

Nauczyciel przygotowujący

Uwagi

„ W magicznym świecie wierszy E.Szelburg - Zarembiny”

11 uczniów

I miejsce Paula Litwin i Sandra Kołodziejczyk oraz Natalia Pogudz

________

________

Irena Skroban, Małgorzata Muła, Bożena Zarzycka

 

Gminny Konkurs „Ulubieni autorzy” – A.Frączek

3 uczniów

Wyróżnienie Wiktoria Sobczak

 

________

________

Bożena Zarzycka

 

 Hufcowy Konkurs Recytatorski „Ulubieni autorzy” Doroty Gelner

 

2 uczniów

________

I miejsce Wiktoria Sobczak

Wyróżnienie Julia Kwiecińska

________

Anna Rojek

 

Gminny Konkurs Recytatorski

„Patriotyzm w oczach dziecka”

5 uczniów

I miejsce Natalia Świerczyńska, Zuzanna Gęborys, Oliwia Zawiślak

________

________

Anna Rojek

Stanisława Pogudz

Małgorzata Muła

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Majdanie Sopockim

15 uczniów

3 uczniów
I miejsce – Wiktoria Kłus i Klaudia Skiba,
III miejsce – Aleksandra Marek

________

________

Bożena Zarzycka

Elżbieta Litkowiec

Henryka Rebizant

Irena Skroban

Małgorzata Muła

 

Gminny Konkurs Kaligraficzny

________

I miejsce – Kinga Skroban, II miejsce – Sandra Kołodziejczyk, wyróżnienia: Julia Kwiecińska, Gabriel Koper, Ewelina Skiba

__________

__________

Bożena Zarzycka

Elżbieta Litkowiec

Henryka Rebizant

Irena Skroban

Małgorzata Muła

 

Gminny Konkurs Recytatorki „Papież w naszych serach”

________

I miejsce Zuzanna Gęborys

________

__________

Stanisława Pogudz

 

Powiatowy Interdyscyplinarny Konkurs w kategorii praca literacka „To Twoja i moja historia…”

________

__________

II miejsce Mikołaj Korkosz kl. V

___________

Stanisława Pogudz

 

Wojewódzki Konkurs Szkolny „Bądź bezpieczny na drodze” kategoria praca literacka

________

__________

__________

3 uczniów kl. IIb

Bożena Zarzycka

 

 

Konkursy artystyczne

Konkurs

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki i wyżej

Nauczyciel przygotowujący

Uwagi

Gminny Konkurs Plastyczny „Patriotyzm w oczach dziecka”

20 uczniów
kl. IV - VI

II miejsce Kinga Leńczuk

 

________

 

________

Stanisława Pogudz

 

Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy

 

________

 

________

I miejsce: „stroik”: 10.DH, Julia Żybura

2 miejsce - Aleksandra Kozyra, 

I m. szopka: 10.DH, 
– I miejsce „Kartka”: 10. DH „Traperski Krąg”, Wiktoria Pogudz, II m. „Radosne zuszki” z Suśca, Natalia Świerczyńska, Anna Onuszczuk

 3m. – Martyna Bryk, Wyróżnienie - Martyna Żmijan

I miejsce „Ozdoba” – „Radosne zuszki” z Suśca,

 

________

 

Anna Rojek

 

Szkolny Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki 

laureat-Kacper Woś

wyróżnieni: Ewelina Skiba

Miłosz Łasocha

________

________

________

Małgorzata Muła

Bożena Zarzycka

 

Powiatowy Konkurs plastyczny „Bezpieczni na drodze”

10 uczniów

________

Laureatki:

Martyna Bryk, Pardus Joanna, Leńczuk Kinga

________

Mirosława Koper

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Zapobiegajmy Pożarom”

11 uczniów

________

_________

________

Stanisława Pogudz

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Stroiki i szopki „

12 uczniów

II miejsce
Dominik Suski,

Karol Pogudz,

Jakub Gęborys

Wyróżnienie
Emilia Suska

________

________

Elżbieta Litkowiec

Stanisława Pogudz,

 

 

Szkolny Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – Patron Rodziny”

1.m. – Nikola Szwed 2.m. – Katarzyna Leńczuk, 3. m. – Julia Kwiecińska, Kacper Woś

________

________

________

Małgorzata Muła

 

Diecezjalny Konkurs Piosenki Papieskiej

„Moja wiara, moja miłość”, Zamość 2015

17 uczniów

________

________

Laureat

 Lena Gęborys

Anna Rojek

 

Powiatowy Konkurs „Stanisławowskie spotkania z kolędą”

20 uczniów

---------------------

Laureat - 10.DH

2 miejsce: Natalia Świerczyńska, Iga Bartosik, Gabriela Fronc, Laura Ostromęcka

3 miejsce –Aleksandra Kozyra, Kamil Karbownik

………………

Anna Rojek

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Papieskiej

Józefów 2015

25

-------------------------

1 m. – Karolina Paska,

2 m – Lena Gęborys,

3 m. – Natalia Świerczyńska, Kamil Krawczyk, Emilia Obirek, wyróżnienie 10.DH

………………..

Anna Rojek

 

Konkurs piosenki obcojęzycznej

__________

___________

___________

I miejsce zespół „Caudies”

Joanna Gęborys

 

„Namaluję Ci bajkę”

     

15 uczniów kl.
I-VI

Stanisława Pogudz

Bożena Zarzycka

Henryka Rebizant

Irena Skroban

 

„Zapobiegajmy pożarom” - plastyczny

__________

__________

II miejsce – Joanna Pardus kl. VIa

________

Stanisława Pogudz

 

Szkolny konkurs z języka niemieckiego „Pokaż nam język”

II miejsce – Mikołaj Korkosz i Dawid Malec,

I miejsce – inscenizacja teatralna „Czerwony Kapturek”, III miejsce – inscenizacja „Śnieżka”

_________

___________

__________

Stanisława Pogudz

 

Konkurs teatralny – język angielski

I miejsce - kl. VIb  „Kopciuszek”, II miesce – kl. IIb „Domek w lesie”

____________

__________

_________

Oksana Nenczyn

 

Konkurs piosenki – język niemiecki

I miejsce – Kinga Skroban kl. IIa,
II miejsce – Sandra Kołodziejczyk kl. IIb

_____________

____________

___________

Barbara Żelasko

 

Wojewódzki Konkurs Szkolny „Bądź bezpieczny na drodze” – grafika komputerowa kl.
 IV-VI

10 uczniów

___________

__________

wyróżnienie – Dawid Malec
kl. V

Mirosława Koper

 

Konkurs Plastyczny „Opowiem Ci bajkę”

25 uczniów

__________

3 uczniów

 

Irena Skroban, Henryka Rebizant

 

Hufcowy Konkurs Wielkanocny

40 uczniów

 

Wiktoria Pogudz, Aleksaandra Kozyra, Wiktoria Marynicz,

Emilia Obirek, Natalia Soluch Emilia Witko, Aleksandra Ścirka, Julia Żybura -1m.

Patrycja Krzyszycha, Natalia Świerczyńska Kinga Leńczuk,Martyna Bryk, Martyna Żmijan, Julia Myszkowska -2m.

Wiktoria Kusiak, Anna Onuszczuk, Sebastian Kowalczuk – 3m

10.DH–1m.–kartka

1m. – stroik

1m. – pisanka

Zuchy 1m. – kartka

2m. – stroik

1m. – pisanka

 

Anna Rojek

 

Gminny Konkurs Piosenki „ Z wiosenną nutką”

3 uczniów

Wiktoria Sobczak – 1 m, Julia Soluch –  3 m

Natalia Świerczyńska - wyróżnienie

 

 

Anna Rojek

 

Gminny Konkurs „Nałogi wrogiem człowieka i jego rodziny”

a)      Konkurs plastyczny

b)      inscenizacja

      c)wiedza

20 uczniów

1 m -10.DH – inscenizacja

2m – kl.VIa –wiedza

3m. kl.VIb - wiedza

 

 

Anna Rojek

Mieczysława Mielniczek

Mirosława Koper

 

XXII HFPZiH,

Tomaszów Lub 2016

40 uczniów

 

Karolina Paska – 2m

Laura Ostromęcka–3m

–Kacper Haczykowski - 1m.

Gabriela Fronc –1m.

Patrycja Krzyszycha –2m, Justyna Soluch, Wiktoria Sobczak – 3 m

Julia Soluch, Krzysztof Krawczyk - wyróżnienie

Iga Bartosik, Emilia Obirek-2m.

Aleksandra Ścirka – wyróżnienie.

Wioletta Obirek-1m.

Kamil Krawczyk -2m.

Gromada Zuchowa – 1 m

10.DH – 1 miejsce

 

Anna Rojek

 

V Biesiada Piosenki Partyzanckiej

Huta Różaniecka 2016

 

 

Julia Soluch – 2 m.

 

Anna Rojek

 

XIII Festiwal  Piosenki Ekologicznej, Kaczórki 2016

 

 

 

Gromada Zuchowa „Radosne zuszki” – 1 miejsce

10.DH „Traperski Krąg” – 2 m.

Karolina Paska - wyróżnienie

Anna Rojek

 

Okręgowy Konkurs Historyczny „Historia mojej małej Ojczyzny”

Zamość 2016

 

 

 

Mikołaj Korkosz -2m.

Kamil Krawczyk – 2m.

Anna Rojek

 

Gminny Konkurs „Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku”

15

Zuzanna Gęborys, Martyna Żmijan, Sebastian Kowalczuk, Julia Malec, Michał Malec -1m

Natalia Soluch, Emilia Witko – 2m

Gabriela Fronc, Patrycja Krzyszycha - wyróżnienie

 

 

 

Andrzej Rojek

Anna Rojek

 

Konkurs GK ZHP „Kierunek Azja”

40

 

 

10.DH „Traperski Krąg” - 3m

Anna Rojek

 

Konkurs GK ZHP „Widzieć więcej” - projekty

20

 

 

10.DH „Traperski Krąg” - 1m

Anna Rojek

 

 

Konkursy ogólnopolskie

Ogólnopolski konkurs wiedzy o zwierzętach  -  14 uczniów, - Barbara Żelasko

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Plus” – 32 uczniów klas IV- VI, Mieczysława Mielniczek

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy „Archimedes Plus Oxford” – 13 uczniów I miejsce Jakub Gęborys kl. Va, Julia Żybura kl. IV, Kinga Leńczuk kl. VIa  - Joanna Gęborys,Tatyana Bakay, Oksana Nenczyn

Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „GALILEO 2016” – 32 uczniów kl. V-VI, 5 laureatów, I miejsce Kinga Gałan kl. VIa i Martyna Żmijan
kl. VIb, III miejsce – Kinga Leńczuk kl. VIa, VI miejsce – Martyna Bryk kl. VIa, VII miejsce - Wiktoria Marynicz VIa, - Barbara Żelasko

 

Konkursy sportowe

Konkurs

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki
i wyżej

Nauczyciel przygotowujący

Uwagi

Jarmark Susiecki - biegi

_______

I miejsce – Sandra Kołodziejczyk kl. IIb, III miejsce – Kamil Gałan kl. IIb, II miejsce – Patrycja Bondyra kl. VIa

________

__________

nauczyciele wychowawczy

nauczyciele wychowania fizycznego

 

Turniej wiedzy przeciwpożarowej „Młodzież zapobiega pożarom”

10 uczniów

3 uczniów, I miejsce – Mikołaj Korkosz kl. V

III miejsce – Mikołaj Korkosz kl. V - finalista

­­­­­­­­­­­­­_________

Mirosława Koper

 

Konkurs wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

6 uczniów

6 uczniów

I miejsce

6 uczniów

I miejsce

Laura Ostromęcka

Piotr Skiba

Zuzanna Gęborys

Karol Drążek

Joanna Pardus

Oliwia Ksiądz

Mirosława Koper

Patrycja Łasocha

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

8 uczniów

4 uczniów

I miejsce – drużyna 4 osobowa:

Kinga Gałan

Kinga Leńczuk

Jakub Skiba

Michał Słotwiński

 

4 uczniów

I miejsce – drużyna 4 osobowa:

Kinga Gałan

Kinga Leńczuk

Jakub Skiba

Michał Słotwiński

 

4 uczniów

V miejsce – drużyna 4 osobowa:

Kinga Gałan

Kinga Leńczuk

Jakub Skiba

Michał Słotwiński

Mirosława Koper

 

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych „Łosiniec 2016”

­­­­­­­­­­­­__________

__________

15 uczniów

__________

Mirosława Koper

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )